€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka pakowanie sałatek od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 15 lutego 2015 23:00

Szukamy pracowników bez znajomości języka niemieckiego do pakowania sałatek przy taśmie produkcyjnej w Kolonii. Oferta pracy w Niemczech od zaraz skierowana jest dla Polaków.

Stanowisko: Pakowacz sałatek

Lokalizacja: Kolonia

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na zdejmowaniu opakowań z sałatkami i wkładaniu ich do skrzynek.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za paletowanie sałatek i przygotowanie do wywozu do chłodni.
  • Osoba zatrudniona może być skierowana do pracy przy porcjowaniu składników.

Oczekiwania:

  • zwinność, szybkość, sprawność
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • brak problemów z kręgosłupem
  • posiadanie aktualnej książeczki z sanepidu
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w zespole
  • elastyczność godzinowa
  • dodatkowym atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w Niemczech
  • atrakcyjne warunki pracy
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora projektu
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • pracodawca organizuje zamieszkanie w wynajętym mieszkaniu, koszty dzielone są wraz ze współpracownikami
  • brak opłat za tłumaczenie dokumentów

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ogłoszeniem i spełniających podane kryteria prosimy o przesłanie CV na poniższy adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem „Pakowanie sałatek, Kolonia”

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 39154de67a613cd6

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka pakowanie sałatek od zaraz Köln”

  1. Witam,jestem zainteresowany pracą w waszej firmie . Mam 36lat,193cm wzrostu, umiem się dostosować do warunków i organizacji pracy .Proszę o kontakt
    Mój tel:+48 739 425 936