€ 8,50 euro brutto /h

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka produkcja opakowań Mannheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mannheim
  • Opublikowany: 1 marca 2015 22:40

Proponujemy zatrudnienie w Mannheim u producenta opakowań kartonowych na produkcji. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Mannheim, Niemcy

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto za godzinę oraz możliwe dodatki

Obowiązki:

  • Proste prace produkcyjne wspomagające prace na produkcji opakowań kartonowych.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pracę przy utrzymaniu ruchu, pakowanie czy kontrolowanie jakości.
  • Do wypełniania zadań pracownik przejdzie gruntowne przeszkolenie.
  • Zadania muszą być wykonywane zgodnie z normami jakościowymi zakładu.

Oczekiwania:

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • dobre zorganizowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość języka nie jest konieczna aczkolwiek będzie mile widziana
  • atutem będzie doświadczenie na produkcji
  • zdolność do pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie na w pełni niemieckich warunkach
  • umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia i podjęcia pracy na podstawie umowy na czas nieokreślony
  • pomoc naszego koordynatora na miejscu
  • oferujemy możliwość zamieszkania płatnego w wynajmowanej przez firmę kwaterze – opłaty do uzgodnienia
  • premie uznaniowe

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ogłoszeniem i spełniających podane kryteria prosimy o przesłanie CV na poniższy adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem „Praca na produkcji opakowań, Mannheim ”
Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 4954f375e35bc13