9,27 brutto+ dodatki + mieszkanie €

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na magazynie owoców i warzyw, Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Lista: 6 czerwca 2018 23:12

Aktualne ogłoszenie dam fizyczną pracę w Niemczech bez znajomości języka na magazynie owoców i warzyw w Lipsku. Zatrudnienie 2018 adresowane głównie do mężczyzn.

Firma Kirsch Services specjalista w rekrutacji kandydatów w sektorach spożywczym i przemysłowym poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynu/ komisjoner

Opis stanowiska:

- komisjonowanie owoców i warzyw
- przygotowanie towaru do wysyłki
- praca skierowana głównie dla Panów

Wymagania:

- chęć do pracy w systemie zmianowym (również nocnym)
- mile widziana znajomość języka niemieckiego
- mile widziane doświadczenie w środowisku magazynowym lub produkcyjnym

Oferujemy:

- umowę o pracę na warunkach niemieckich
- atrakcyjne wynagrodznie
- darmowe zakwaterowanie
- opiekę polskiego koordynatora
- zaliczki od pierwszego tygodnia zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 774462404 lub e-mailowy ogloszenia@kirschgruppe.com

ID Ogłoszenia: 8575b193877ce650

35 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

Informacje o autorze ogłoszenia.

Inne ogłoszenia użytkownika: dj@kirschgruppe.com

Najnowsze pozycje wystawione przez dj@kirschgruppe.com »