€ 8,50 euro brutto /h

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka komisjoner na magazynie Nadrenia Północna

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Nadednia północna
  • Opublikowany: 23 lutego 2015 00:28

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego na magazynie z Nadrenii Północnej. Oferta dla Polaków przy kompletowaniu zamówień z wykorzystaniem wózka ręcznego lub widłowego.

Stanowisko: Pracownik magazynowy / Operator wózka widłowego

Lokalizacja: Nadrenia północna, Niemcy

Nr. Ref.: MG/02/15/PT/N

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto za godzinę pracy plus dodatek za pracę w godzinach nocnych w wysokości plus 20%

Obowiązki:

  • Zadania zlecone przez przełożonego wspomagające prawidłowe funkcjonowanie pracy magazynu.
  • Obowiązkiem będzie zbieranie zamówień ze skanerem ręcznym.
  • Do zadań należeć będzie paletowanie towaru oraz obsługa wózka widłowego.
  • Pracownik odpowiedzialny będzie za utrzymywanie ładu na stanowisku pracy.

Oczekiwania:

  • posiadanie aktualnej licencji na obsługę wózków widłowych
  • znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana
  • atutem będzie przyjazd własnym autem
  • umiejętność realizowania wyznaczonych celów
  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • gotowość do pracy w systemie na 2 zmiany
  • obowiązkowość, duża motywacja
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony
  • dodatki za efektywność
  • zorganizowane zamieszkanie
  • wsparcie polskojęzycznego managera
  • przyjazne środowisko pracy

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać poprzez poniższą stronę:

www.pracuj.pl/praca/magazynier-komisjoner-nadrenia-polnocna,oferta,3754985

ID ogłoszenia: 34554e7427fe7265

4 komentarze na “Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka komisjoner na magazynie Nadrenia Północna”

  1. witam jestem zainteresowany pracą 726068984

  2. Witam,jestem zainteresowany oferyą pracy , mam doświadczenie pracowałem przez rok w Hamburgu przy komisjonowaniu prosze o kontakt Piotr

  3. Witam, jestem zainteresowany państwa ofertą. Jestem osobą pracowitą, punktualną, komunikatywną, zaangażowaną w to co robi oraz zmotywowaną, pracowałem już na magazynie przez pół roku, pozdrawiam Jakub

  4. Magdalena na 13 marca 2015 @ 09:33

    Witam. Jestem zainteresowana ofertę pracy. Posiadam uprawnienia na wózek widłowy, pracowałam w Niemczech w Firmie DHL Post. J. niemiecki komunikatywnie. Mieszkam w Hagen. tel.01742405572