€ 0,6 euro za przesyłkę

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka kurier-kierowca kat.B Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 2 marca 2014 18:57

Firma kurierska z Berlina szuka na stanowisko kuriera-kierowcy kat.B. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego przy dostarczaniu przesyłek do odbiorców.

Stanowisko: Kurier/Kierowca kat.B

Miasto: Berlin

Zarobki: 0,6 eurocenta za przesyłkę

Zadania:

  • Praca w firmie kurierskiej.
  • Do zadań należeć będzie dostarczanie przesyłek na terenie Berlina.

Oczekiwania:

  • posiadanie własnego auta
  • prawo jazdy. kat.B
  • pracownik samodzielnie musi zorganizować sobie zakwaterowanie
  • przez pierwszy miesiąc posiadanie własnych środków finansowych

Nie wymagamy zameldowania.

Oferta również dla osób bez znajomości języka niemieckiego

Oferta:

  • zapewniona umowa o pracę
  • dzienna trasa do przejechania samochodem to ok 10 do 30 km
  • koszt zakwaterowania oraz paliwo do samochodu na pierwszy miesiąc to ok 279 euro

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie wiadomości na adres: bokado@wp.pl

możliwość kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17: 0048783260468 lub 004915214959754

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/kierowca-mechanik-lakiernik-blacharz/kurier-kierowca-z-prawem-jazdy-kat-b-dam-prace,412229.html

ID ogłoszenia: 5345313179607092