€ 1580 euro miesięcznie brutto.

Dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz Drezno przy pakowaniu lodów i mrożonek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Opublikowany: 17 kwietnia 2016 20:53

Fabryka z Drezna zatrudni pracowników na produkcję od zaraz, do pakowania lodów i mrożonek. Aktualna praca w Niemczech bez znajomości języka dla Polaków. Oferujemy legalną umowę i wysokie wynagrodzenie.

Stanowisko: pakowacz, pracownik produkcji.

Lokalizacja pracy: Drezno.

Pensja miesięczna: 1580 euro brutto.

Zadania na stanowisku:

  • praca wykonywana jest w chłodni przy taśmie produkcyjnej;
  • pakowanie produktów mrożonych do kartonów;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • paletowanie zapakowanych pudełek;
  • przygotowywanie towarów do składowania w magazynie.

Wymagania wobec kandydatów:

  • mile widziane doświadczenie na produkcji spożywczej;
  • odpowiedzialność, sumienność;
  • umiejętność przestrzegania regulaminów i zasad BHP;
  • dobra sprawność fizyczna;
  • stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy fizycznej;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • możliwość pracy na nadgodziny od czasu do czasu.

Zapewniamy:

  • stabilną pracę;
  • dobre wynagrodzenie oraz dodatki;
  • umowę na czas określony z możliwością przedłużenia;
  • zakwaterowanie w niskiej cenie i dobrym standardzie (150 euro miesięcznie);
  • odzież ochronną;
  • dokładne szkolenie na stanowisku.

Aplikacje:
Prosimy o wysyłanie CV (najlepiej w języku niemieckim) pod adres:

einfach-losungen@germanymail.com

Źródło:

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie mrożonek/lodów Drezno

ID ogłoszenia: 43570e5a8b8f66e