€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie komisjoner Ganderkesee

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ganderkesee
  • Opublikowany: 2 lutego 2015 13:46

Magazyn znanej sieci Netto z Ganderkesee prowadzi nabór pracowników na stanowisko komisjoner. Niemcy praca bez znajomości języka niemieckiego przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Komisjoner

Miejsce pracy: Ganderkesee

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Wykonywanie wszelkich zadań na magazynie sieci Netto.
  • Głównym obowiązkiem będzie zbieranie zamówień na magazynie. W tym celu pracownik będzie korzystał z systemu słuchawkowego pick by voice.
  • Zadania: zdejmowanie towarów z półek, ustawanie dostaw, etykietowanie, itp.
Oczekiwania:
  • szybkość, energiczność,
  • zaangażowanie, produktywność
  • doświadczenie w pracy przy zbieraniu zamówień i komisjonowaniu
  • bezproblemowa znajomość niemieckich liczebników od 1 do 1000 – poza tym znajomość języka nie jest konieczna aczkolwiek mile widziana
Oferujemy:

  •  zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • wynagrodzenie wypłącane według stawek akordowych
  • stabilne warunki pracy
  • wsparcie na miejscu
Aplikacja:
Zgłoszenie zawierające CV oraz zgodę na przetwarzanie danych w związku z procesem rekrutacji prosimy przesłać na poniżej podany adres:
rekrutacja@castor-logistic.pl

ID ogłoszenia: 59454cc159f2ab43

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie komisjoner Ganderkesee”

  1. Wojciech na 5 lutego 2015 @ 09:33

    witam,
    byłbym zainteresowany Państwa propozycją pracy, jestem młodym sumiennym pracownikiem do Państwa dyspozycji od zaraz. Proszę o kontakt na e-mail jeżeli byliby Państwo zainteresowani moją kandydaturą.