€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie Edeka komisjoner Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 23 marca 2015 01:15

Magazyn sieci Edeka z okolic Stuttgartu poszukuje pracowników w charakterze komisjonerów. Niemcy praca dla Polaków bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień za pomocą systemu słuchawkowego.

Stanowisko: Komisjoner

Miejsce pracy: okolice Stuttgartu – Balingen

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Praca fizyczna na magazynie sieci Edeka w Balingen (okolice Stuttgartu).
  • Obowiązki wykonywane będą w różnych działach: mroźnia -20 stopni Celsjusza, chłodnia warzywno-owocowa -12 stopni Celsjusza, artykuły suche przetrzymywane są w temperaturze pokojowej.
  • Zadania wykonywane będą za pomocą wózka paletowego elektrycznego oraz systemu słuchawkowego.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie zamówień.

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia przy zbieraniu zamówień spożywczych
  • wytrzymałość fizyczna
  • bardzo dobra kondycja
  • znajomość niemieckich liczebników do 1000
  • chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • skoncentrowanie na wypracowywanie planów
  • efektywność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • miejsce zamieszkania
  • możliwość podwyższania swoich kwalifikacji i awansu w strukturach firmy
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • możliwość uzyskania premii motywacyjnej

Aplikacja:
Wiadomości z CV prosimy przesłać na adres: a.ropek@eurojob24.pl.

Dla chętnych również kontakt telefoniczny: 691 150 030

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23ef01/

ID ogłoszenia: 63550f4e08a4de0