€ 16 - 18 netto/h

Dam pracę w Niemczech bez języka na budowie przy wykończeniach od zaraz Jena

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Jena
  • Opublikowany: 19 maja 2023 21:49

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie dla glazurników. Zatrudnienie w Jenie bez języka przy remontach i wykończeniach. Zakwaterowanie darmowe zostanie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Jena.

Wynagrodzenie: 16 – 18 € netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się układaniem różnego rodzaju płytek;
  • zadaniem będzie również docinanie płytek i fugowanie.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia – minimum 5 lat;
  • atutem będzie komunikatywna znajomość niemieckiego;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • atutem będzie możliwość przyjechania własnym samochodem.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zwrot kosztów transportu z Polski do  Niemiec;
  • możliwość wzięcia zaliczki do 900 €;
  • ubezpieczenie;
  • możliwość zarejestrowania w ZUS-ie;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • możliwość wzięcia urlopu i zjeżdżania do Polski;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • podwyżkę dla zaangażowanych i rzetelnych pracowników;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • premię za polecenie pracownika;
  • wsparcie polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

rekrutacja@inserv.com.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: 578 722 922

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/budownictwo-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-dla-glazurnikow-przy-wykonczeniach-jena/

ID ogłoszenia: 8606467d6aedd380