€ 6,40 euro brutto/h

Dam pracę sezonową w Niemczech zbiory gruszek, jabłek bez języka Badenia-Wirtembergia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Badenia-Wirtembergia
  • Opublikowany: 18 czerwca 2014 22:50

Sad z Badenii-Wirtembergii zatrudni do sezonowej pracy w Niemczech Polaków. Zatrudnienie od sierpnia przy zbiorach jabłek i gruszek dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Zbieracz jabłek i gruszek

Lokalizacja: Badenia-Wirtembergia

Zarobki: 6,40 euro brutto/h

Opis zadań:
Pracownik będzie miał za zadanie zrywać owoce takie jak gruszki, jabłka oraz śliwki w sadzie.
Zadania wykonywane będą na drabinie.
Do zadań należeć będzie również zbieranie owoców które spadły z drzewa ale nadają się do przetworzenia.
Praca należy do ciężkich, fizycznych.

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych
  • pracownik nie może mieć lęku wysokości, wchodzenie na drabinę nie może być żadnym problemem!
  • możliwość podjęcia pracy przy zbiorach od sierpnia do października
  • mile widziana możliwość przyjechania samochodem
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia przy zbiorach owoców twardych

Oferta:

  • sezonowa praca przy zbiorach na okres 3 miesięcy
  • dobre zarobki
  • pracodawca zapewnia możliwość bezpłatnego zakwaterowania w wynajętym mieszkaniu lub domu z łazienką i kuchnią
  • zapewniona czysta pościel

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać pocztą elektroniczną.

Adres e-mail: wein-obstbau-riedel@t-online.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferty-pracy-w-niemczech-przy-zbiorach-jablek-i-gruszek-z-zakwaterowaniem-badenia-wirtembergia/

ID ogłoszenia: 52753a1801849026

12 komentarzy na “Dam pracę sezonową w Niemczech zbiory gruszek, jabłek bez języka Badenia-Wirtembergia”

  1. jestem chetny do wyjazdu. moj numer 666 953 859

  2. Jestem chetny na wyjazd 886544667

  3. witam jesteśmy zaineteesowani państa oferta mój numer to 781-413-433

  4. Wraz z koleżanką jesteśmy chętne na wyjazd. Dodam, że w tamtym roku również byłyśmy na zbiorze jabłek i gruszek w Belgii.

  5. witam jestem zainteresowany panstwa oferta pracy prosze o kontakt pod nr 724627506

  6. kamil30 angelika24 na 23 czerwca 2014 @ 19:08

    Witam! Jestesmy malzenstwem zainteresowanym Panstwa oferta,zadna praca dla nas nie straszna,prosze o kontakt 604-160-759 email: psychol.best@o2.pl dziekuje

  7. prosze o kontakt moj nr to 511749709 lat 24 doswiadczenie TAK

  8. Witam jestem zainteresowany oferta pracy przy zbiorach owocow. pochodze z gospodarstwa i nie boje sie wysokosci . bardzo prosze o kontakt emeil lub telefoniczny 515346395

  9. Witam w 4 osoby jesteśmy chętni na wyjazd 783027569

  10. witam.jesteśmy chętni do wyjazdu.muj numer 733755352

  11. CHĘTNIE PODEJMĘ TĄ PRACĘ .PRACOWAŁEM KILKA SEZONÓW ZA GRANICĄ PRZY ZBIORACH I PAKOWANIU

  12. witam jestem chetna do podjecia i wyjazdu do pracy pracowalam we wloszech tez przy zbiorach moj nr.508 032 590