€ godzinowe

Dam pracę pracownik pomocniczy w sklepie budowlanym Niemcy (dla grup)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 7 grudnia 2013 02:26

Agencja pracy za granicą dla klienta z Niemiec poszukuje pracowników do pracy w Niemczech przy wykładaniu, układaniu towaru na półkach sklepowych. Oferta dla grup znajomość języka – jedna osoba na grupę.

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Pracownik pomocniczy w sklepie budowlanym – całe Niemcy

Obowiązki:
– rozstawianie regałów na terenie sklepu
– prace przy rozmieszczaniu asortymentu
– ustawianie towarów na regałach
– przygotowywanie ekspozycji sklepu zgodnie z rozrysowanym wcześniej planem

Wymagania:
– mile widziane grupy czteroosobowe
– wymagany jeden samochód na jedną grupę
– wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego (1 os na grupę)
– doświadczenie w merchandisingu i pracach magazynowych
– solidność, pracowitość, odpowiedzialność
– sprawność manualna i fizyczna
– preferowani mężczyźni

Oferujemy:
– umowę o pracę tymczasową
– wynagrodzenie godzinowe (7,86euro landy wschodnie; 8,50euro landy zachodnie)
– zwrot kosztów dojazdów do pracy
– pracę na dłuższy okres czasu
– ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec
– opiekę firmy podczas pobytu na terenie Niemiec

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: info@europajob.pl
z dopiskiem “Pracownik pomocniczy w sklepie budowlanym” w tytule wiadomości

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 16652a1e1677d152