€ godzinowe

Dam pracę Niemcy operator wózka widłowego na magazynie Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 25 maja 2014 19:22

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech dla magazyniera – operatora wózka widłowego wysokiego składu na magazynie w miejscowości Frankfurt nad Menem. Na miejscu zapewnione zakwaterowanie.

Firma Castor Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO WYSOKIEGO SKŁADOWANIA

Opis stanowiska:
– obsługa wózka widłowego wysokiego składu
– prawidłowe rozmieszczanie towarów na magazynie

Wymagania:
– doświadczenie w pracy na stanowisku operatora wózka widłowego (wózek boczny, wysoki skład)
– uprawnienia do obsługi wózków widłowych
– podstawowa znajomość języka niemieckiego
– mile wdziana możliwość wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy:
– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie
– zakwaterowanie
– możliwość zdobycia stałej pracy
Wszystkich chętnych prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@castor-logistic.pl

ID ogłoszenia: 333537f218757599