€ 9,50 euro za godzinę brutto

Dam pracę Niemcy od zaraz jako żywa maskotka bez znajomości języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 24 listopada 2016 23:49

Poszukujemy 11 osób bez znajomości języka do zatrudnienia od zaraz w charakterze żywej maskotki. Atrakcyjna praca w Niemczech na terenie galerii handlowej z Bremen.

Stanowisko: praca fizyczna jako żywa maskotka

Miejsce pracy: Bremen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczna miejsc: 11

Wynagrodzenie: 9,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca przed świętami w centrum handlowym w przebraniu maskotki
  • zadaniem pracownika będzie spacerowanie po galerii, rozdawanie ulotek oraz pozowanie do zdjęć

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • brak uzależnień
  • zaletą będzie posiadanie statusu studenta
  • przychodzenie na czas
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • wytrzymałość fizyczna

Oferujemy:

  • atrakcyjną pracę na okres przedświąteczny
  • bezpłatne miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy
  • transport do pracy i z powrotem zapewniony przez pracodawcę

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende@europe.com z dopiskiem „zywamaskotka11/16”. W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-jako-zywa-maskotka-bremen/

ID ogłoszenia: 3958374fc4de5fd