€ 0

Dam pracę Niemcy – Kierowcy kat. C+E, zaopatrzeniowiec Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 21 stycznia 2014 02:20

Agencja pracy za granicą dla klienta z Berlina poszukuje pracowników na stanowisko kierowca kat. C+E. Zatrudnienie przy zaopatrzeniu sklepów, załadunku-rozładunku towaru.

Agencja Pracy POLONICA z Wrocławia wpisana do krajowego rejestru agencji pracy pod numerem 7442 poszukuje dla klienta z terenu Berlina pracowników na stanowisko pracy:
Kierowcy kat. C+E/ Berlin

Poszukujemy pracowników zainteresowanych pracą na czas nieokreślony na terenie Berlina i okolic.

Oferujemy:
– Wynagrodzenie podstawowe + diety;
– Umowa zlecenie/o pracę na warunkach polskich; (mile widziane osoby z własną działalnością);
– Ubezpieczenie społeczne,
– Zakwaterowanie na terenie Berlina,
– Praca na etat ( 5 dni w tygodniu),
– Stała opieka polskiego konsultanta;

Zadania:
– praca przy zaopatrzeniu sieci sklepów,
– przewóz, załadunek oraz rozładunek towarów,

Wymagania:
– Prawo jazdy kategorii C + E;
– Dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny!);
– Doświadczenie w pracy jako kierowca samochodów ciężarowych (kierowanie przyczepą ze skrętnym dyszlem);
– Elektroniczna karta kierowcy;
– Własny samochód

Oferowane przez nas zatrudnienie jest legalne, nasze usługi dla kandydatów są bezpłatne.
Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV na adres mailowy: aplikuj@agencjapracy-polonica.pl
lub kontakt telefoniczny z naszym biurem.

W CV prosimy o zawarcie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.
W tytule wiadomości proszę wpisać „Kierowca Kat. C+E”.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Możliwy również kontakt telefoniczny: +48 607649466

ID ogłoszenia: 54652df9b01a7dc6

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez pracujwroclaw

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez pracujwroclaw »