€ 1370 euro/mc brutto

Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz wykładanie towaru Berlin bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 11 października 2015 23:09

Kierownik sklepu z Berlina szuka od zaraz pracowników do wykładania towaru na półki. Praca w Niemczech dla pracownika fizycznego bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 1370 euro/mc brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: pracafizycznawsklepie/10/15

Zadania:
Wszystkie czynności polegają na wykładaniu nowych dostaw na półki i uzupełnianie braków oraz sprawdzanie cen i zdejmowanie produktów przeterminowanych.

Wymagania:
– dobre zorganizowanie
– kreatywne podejście do zadań
– szybkie rozwiązywanie problemów
– zaplanowanie szybkiego wyjazdu do Berlina
– siła fizyczna
– zdolność do przenoszenia ciężkich rzeczy
– zdrowy kręgosłup
– pozostanie w Niemczech na dłuższy okres
– radzenie sobie ze stresem

Oferujemy:
– chętnie przyjmujemy pracy
– pracę od zaraz
– podpisanie umowy stałej
– każdemu pracownikowi zapewniamy niezbędne przeszkolenie
– miejsce do zamieszkania w cenie 300-400 euro
– wsparcie przy prawidłowym wypełnieniu dokumentów administracyjno-prawnych
– możliwość wyrobienia nadgodzin

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesłania CV napisanego najlepiej po niemiecku wraz z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: dringende@europe.com z tematem: pracafizycznawsklepie/10/15

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-dla-par-wykladanie-towaru-bez-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 95561ae2a3e27b6