€ 14 euro/h brutto

Dam fizyczną pracę w Niemczech przy sprzątaniu mieszkań od zaraz Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Opublikowany: 27 lipca 2018 22:04

Ogłoszenie zatrudnienia w Hanowerze dla kandydatów z podstawową znajomością języka. Praca w Niemczech możliwa od zaraz przy sprzątaniu mieszkań oraz  domów klientów.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce pracy: Hanower, Niemcy

Start: od zaraz

Płaca: 14 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na kompleksowym sprzątaniu mieszkań i domów prywatnych
  • do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało m.in. ścielenie łóżek, pranie, mycie okien, odkurzanie, wymiana ręczników itp.

Wymagania:

  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie doświadczenia przy sprzątaniu mieszkań
  • pracowitość i profesjonalizm
  • status osoby niekaranej
  • kultura osobista na wysokim poziomie
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaletą będzie posiadanie dobrych referencji z poprzednich miejsc pracy
  • pełna samodzielność

Oferujemy:

  • służbowe auto
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • zapewnione na miejscu płatne lokum
  • opiekę polskiego konsultanta
  • szansę na wzięcie udziału w niedrogim kursie języka niemieckiego

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Sprzątanie domów i mieszkań, od II połowy lipca 2018 Hanower, imię i nazwisko”

W zgłoszeniu należy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest podanie numeru kontaktowego.

Źródło: praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-od-zaraz-2018-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-hanower/

ID ogłoszenia: 3875b5b74a39a296