€ 9,20 euro/h brutto

Dam fizyczną pracę w Niemczech dla par przy sortowaniu ubrań bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 6 marca 2016 19:24

Oferujemy pracę w Niemczech dla pracowników fizycznych przy sortowaniu ubrań. Ogłoszenie z Kolonii dla par bez znajomości języka niemieckiego. Na miejscu zapewniamy płatne zakwaterowanie na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: 9,20 euro/h brutto

Zadania:
Wszystkie czynności wykonywane są przy taśmie produkcyjnej i polegają na sortowaniu ubrań z podziałem na określone kategorię. Dokładne instrukcje na miejscu.

Wymagania:
– zatrudniamy jedynie pary (w tym również para znajomych, czy z rodziny)
– dobre ogólne zdrowie
– dobra sprawność fizyczna
– chęć podjęcia pracy również na zmiany nocne
– zdolność do pracy w różnych godzinach
– przestrzeganie wewnętrznych zasad firmy
– brak uczuleń
– sprawne dłonie

Oferujemy:
– kwatery na okres 3 miesięcy w cenie 200 euro za każdy miesiąc
– pracę dla par
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– wsparcie polskiego opiekuna
– zorganizowanie przejazdu do Niemiec (dodatkowa opłata)

Aplikacja:
Zgłoszenia przesłane najlepiej w języku niemieckim prosimy kierować na maila: dringende@europe.com z tematem: fizycznasortowanie03/16
Proszę dołączyć zdjęcie oraz klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych.

Źródło:

Niemcy praca fizyczna dla par bez znajomości języka Kolonia sortowanie odzieży

ID ogłoszenia: 56956dc735c73cfc