9,20 euro/h brutto  €

Dam fizyczną pracę w Niemczech dla par przy sortowaniu ubrań bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Lista: 6 marca 2016 19:24

Oferujemy pracę w Niemczech dla pracowników fizycznych przy sortowaniu ubrań. Ogłoszenie z Kolonii dla par bez znajomości języka niemieckiego. Na miejscu zapewniamy płatne zakwaterowanie na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: 9,20 euro/h brutto

Zadania:
Wszystkie czynności wykonywane są przy taśmie produkcyjnej i polegają na sortowaniu ubrań z podziałem na określone kategorię. Dokładne instrukcje na miejscu.

Wymagania:
- zatrudniamy jedynie pary (w tym również para znajomych, czy z rodziny)
- dobre ogólne zdrowie
- dobra sprawność fizyczna
- chęć podjęcia pracy również na zmiany nocne
- zdolność do pracy w różnych godzinach
- przestrzeganie wewnętrznych zasad firmy
- brak uczuleń
- sprawne dłonie

Oferujemy:
- kwatery na okres 3 miesięcy w cenie 200 euro za każdy miesiąc
- pracę dla par
- każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
- wsparcie polskiego opiekuna
- zorganizowanie przejazdu do Niemiec (dodatkowa opłata)

Aplikacja:
Zgłoszenia przesłane najlepiej w języku niemieckim prosimy kierować na maila: dringende@europe.com z tematem: fizycznasortowanie03/16
Proszę dołączyć zdjęcie oraz klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych.

Źródło:

ID Ogłoszenia: 56956dc735c73cfc