€ 12 euro/h brutto

Dam fizyczną pracę w Niemczech przy przeprowadzkach bez języka Lipsk od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 4 października 2015 17:29

Od zaraz zatrudnimy pracowników fizycznych do pracy w Niemczech przy przeprowadzkach. Ogłoszenie z Lipska bez znajomości języka niemieckiego. Zapewniamy dobre wynagrodzenie.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Lipsk
Wynagrodzenie: 12 euro/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: przeprowadzki/10/15

Zadania:
– do obowiązków pracownika należy przewiezienie mebli z punktu A do punktu B
– rozkładanie mebli i pakowanie ich do kartonów
– zabezpieczanie sprzętów przed uszkodzeniem
– załadunek i rozładunek rzeczy
– pomoc przy wnoszeniu mebli oraz ich montowanie

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– zdolność do szybkiej nauki
– odpowiedzialne podejście do zadań
– zatrudniamy jedynie kandydatów niekaranych
– chęć podjęcia pracy za granicą
– należy stawiać się w pracy zawsze na czas
– zdolność do pracy w grupie

Oferujemy:
– niemieckie warunki zatrudnienia
– dobre wynagrodzenie wypłacane na czas
– oferujemy możliwość wyrobienia nadgodzin
– wspieramy przy szukaniu miejsca do zamieszkania
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– odprowadzanie składek
– podniesienie swoich kompetencji

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesłania CV na maila: Leiharbeiter@solution4u.com w temacie należy wpisać numer referencyjny: przeprowadzki/10/15
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/pomocnik-przy-przeprowadzkach-fizyczna-praca-niemcy-od-zaraz-bez-jezyka-lipsk/

ID ogłoszenia: 31256113d6800750

1 odpowiedź na “Dam fizyczną pracę w Niemczech przy przeprowadzkach bez języka Lipsk od zaraz”

  1. Witam byłbym zainteresowany państwa ofertą pracy mam 24 lata obecnie pracuje w Stuttgarcie posiadam prawo jazdy kat B i własny samochód proszę o kontakt telefoniczny pod nr. +4915171016868 lub +48531089027 z góry dziękuję 🙂