€ do uzgodnienia

Dam fizyczną pracę w Niemczech pomoc kuchenna – sprzataczka Karlsruhe

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Karlsruhe
  • Opublikowany: 23 lutego 2014 17:41

Hotel z restauracją poszukują pracownika w charakterze pomoc kuchenna- sprzątaczka. Niemcy praca w Karlsruhe przy sprzątaniu pokoi gościnnych, pomocy kucharzowi.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Lokalizacja: Karlsruhe

Zarobki: do uzgodnienia

Zadania:

  • pracownik będzie miał obowiązek pomagać kucharzowi na kuchni, wydawać dania
  • Do zadań należeć będzie również porządkowanie restauracji i sprzątanie pokoi gościnnych.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu lub jako pomoc kuchenna
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • zdolność do pracy w grupie
  • motywacja
  • dobra kondycja fizyczna

Oferta:

  • Zatrudnienie na pełen etat
  • dobre zarobki
  • umowa na czas nieokreślony
  • zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę w jednoosobowym pokoju z łazienką
  • umowa na niemieckich warunkach
  • zapewnione ubezpieczenie

Aplikacja:
prosimy o przesłanie aplikacji na adres:

  • nicole(at)dromader-praca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pokojowka-pomoc-kuchenna-id208449.html

ID ogłoszenia: 663530a0cc970873