€ 13,50 euro/h brutto

Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu kliniki stomatologicznej Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 9 czerwca 2017 00:46

Od zaraz zatrudnienie w Düsseldorfie dla kandydatów z podstawową znajomością języka. Oferta dobrze płatnej, fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu kliniki stomatologicznej.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce pracy: Düsseldorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 13,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na sprawnym i szybkim sprzątaniu pomieszczeń znajdujących się w klinice – laboratoriów, toalet oraz poczekalni
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie mycie podłóg, włączanie urządzeń, wyrzucanie śmieci oraz dbanie o estetyczny wygląd placówki
  • wszelkie czynności będą wykonywane z użyciem specjalnych środków czyszczących

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w sprzątaniu obiektów medycznych
  • pełna samodzielność
  • dobra organizacja
  • możliwość brania nadgodzin
  • dostępność od zaraz
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • samodyscyplina
  • dobre maniery oraz schludność

Oferujemy:

  • pracę w lub stałych godzinach 8-16 lub 13-21
  • wsparcie w sprawach formalnych oraz znalezieniu zakwaterowania
  • zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę na cały etat
  • dodatkowo płatna praca w soboty oraz godziny nadliczbowe

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem „Sprzątanie kliniki stomatologicznej, Düsseldorf”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sprzatanie-kliniki-stomatologicznej-od-zaraz-praca-w-niemczech-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 7695939a271c39c1