€ 14 euro/h brutto

Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biur Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 16 listopada 2017 00:22

Szukamy sprzątaczek do fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur. Od zaraz możliwe zatrudnienie w Düsseldorfie dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 14 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na sprzątaniu lokali biurowych, toalet oraz pokojów socjalnych
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie wycieranie kurzy, mycie podłóg oraz odkurzanie

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego co najmniej na poziomie podstawowym
  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • pracowitość i zaangażowanie
  • ]status osoby niekaranej
  • sumienne wykonywanie obowiązków

Oferujemy:

  • wsparcie konsultanta na miejscu
  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych
  • atrakcyjne zarobki
  • pracę w oparciu o umowę na czas nieokreślony
  • zakwaterowanie w cenie 300 euro miesięcznie za pokój, 400 za kawalerkę oraz 550 za mieszkanie 2-pokojowe

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem „sprzątanie-biur-Düsseldorf 11/17”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sprzatanie-biur-od-zaraz-praca-w-niemczech-z-podstawowym-jezykiem-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 965a0cb6a5d2089