€ 1900-2250 EUR/mc

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka magazyn ze sprzętem IT Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 13 grudnia 2018 22:31

Magazyn ze sprzętem IT z Hamburga od zaraz zatrudni Polaków do kompletowania zamówień.  Fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka oraz doświadczenia przy podobnych zadaniach.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Hamburg.

Start: od zaraz.

Długość umowy: 6 miesięcy.

Pensja: 1900-2250 euro miesięcznie brutto (zależnie od znajomości języka doświadczenia).

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień według dostarczonej listy;
  • pakowanie towarów i zabezpieczanie przed transportem;
  • inne zadania związane z pracą magazynu.

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • gotowość do pracy zespołowej;
  • chęć do podjęcia zatrudnienia na pół roku;
  • dobra organizacja czasu;
  • samodzielność w działaniu;
  • motywacja do pracy;
  • przyjazne nastawienie;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pół roku;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • płatne zakwaterowanie w cenie 250 euro od osoby;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • zatrudnienie na zmiany;
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres e-mail:

leiherarbeiter-gmbh@solution4u.com z dopiskiem w temacie wiadomości: magazyn-z-IT/12/18.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-ze-sprzetem-it-hamburg/

ID ogłoszenia: 2345c12cc2ef12d4