€ do ustalenia

Dam fizyczną pracę w Niemczech dla Polaków przy sprzątaniu Erlangen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erlangen
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2015 23:45

Aktualnie oferujemy możliwość podjęcia fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków w charakterze sprzątaczek – sprzątaczy. Zatrudnienie w Erlangen przy sprzątaniu biur, mieszkań, gabinetów.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Erlangen, Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie kompleksowych prac polegających na sprzątaniu biur, domów, mieszkań i gabinetów.

Oczekiwania:

  • możliwość do pracy w godzinach nocnych
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • dużą zaletą będzie posiadanie czynnego prawa jazdy kat.B
  • chęć do rozwoju
  • obowiązkowość, punktualność
  • pracowitość
  • doskonałe zorganizowanie
  • dobra sprawność fizyczna i wytrzymałość
  • bardzo dobre warunki wynagrodzenia

Oferujemy:

  • umowa o pracę na niemieckich warunkach wraz z możliwością pobierania świadczeń socjalnych
  • podpisanie umowy bezpośrednio z niemieckim przełożonym
  • liczne szkolenia pracownicze
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • praca w godzinach od 17 do 1:30

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie zgłoszenia w języku niemieckim droga elektroniczną.

Adres kontaktowy: info@vestner-online.de

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/inne-fizyczne/osoba-sprzatajaca,896121.html

ID ogłoszenia: 502552a50483519c