€ 1950 - 2050 euro brutto/mc

Dam fizyczną pracę w Niemczech dla kobiet przy sprzątaniu od marca 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 21 stycznia 2015 01:05

Aktualnie poszukujemy kobiety do podjęcia fizycznej pracy w Niemczech na stanowisku sprzątaczki. Zatrudnienie od marca 2015 przy sprzątaniu powierzonych powierzchni.

Stanowisko: Sprzątaczka

Termin: od marca 2015

Lokalizacja: wyspa na morzu Północnym

Wynagrodzenie: od 1950 do 2050 miesięcznie

Obowiązki:

  • prace porządkowe na powierzonych obiektach
  • świadczenie profesjonalnych usług sprzątania

Oczekiwania:

  • umiejętność swobodnego posługiwania się językiem niemieckim – obowiązkowy warunek
  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu
  • fachowość
  • samodzielne wykonywanie prac
  • rzetelność
  • dobre zorganizowanie

Oferujemy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • możliwość stałego kontaktu z Polskim konsultantem
  • atrakcyjne zamieszkanie w cenie 325 euro miesięcznie – możliwość skorzystania z opcji
  • wysokie stawki
  • możliwość zdobycia doświadczenia i podwyższania kwalifikacji

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim wraz ze zdjęciem na adres: job.germany@onet.eu
Zgłoszenia można nadsyłać do 30.01.2015 r.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sprzataczka-oferty-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-od-marca-2015/

ID ogłoszenia: 83054beca0814e1a