€ do ustalenia

Dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka wykładanie towaru Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 22 września 2015 22:05

Szukamy pracowników fizycznych do pracy w Niemczech przy wykładaniu produktów na półki w markecie. Ogłoszenie ze Stuttgartu bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– wyszukiwanie produktów na magazynie
– obsługiwanie wózka paletowego ręcznego
– wykładanie produktów na półki sklepowe
– kontrolowanie cen z kodami
– przygotowywanie ekspozycji promocyjnych
– porządkowanie półek
– itp.

Wymagania:
– możliwość podjęcia pracy od zaraz
– dobre ogólne zdrowie fizyczne
– chęć podjęcia pracy zmianowej
– zdolność do pracy w grupie
– samodzielne wykonywanie zadań
– zmotywowanie do pracy fizycznej

Oferujemy:
– niemieckie warunki zatrudnienia
– odprowadzani składek
– pracodawca zapewnia każdemu pracownikowi ubezpieczenie
– zdobycie nowego doświadczenia
– pracę zmianową
– wspieramy podczas szukania miejsca do zamieszkania
– programy lojalnościowe do wykorzystania

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV ze zdjęciem i dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na maila: neuearbeit@berlin.com z tematem: Wykładanie towaru w sklepie, Stuttgart, Imię i nazwisko.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-od-zaraz-bez-jezyka-stuttgart-wykladanie-towaru/

ID ogłoszenia: 3955601b960bdc00