€ 8,70 euro brutto/h

Dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka Chemnitz dla par sortowanie odzieży

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cheminitz
  • Opublikowany: 7 maja 2015 02:04

Sortownia odzieży używanej z Chemnitz zatrudni pracowników bez znajomości języka do sortowania ubrań przy taśmie produkcyjnej. Oferta pracy w Niemczech dla par.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Chemnitz, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,70 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • Ręczne sortowanie i przebieranie odzieży używanej. Pracownik będzie rozdzielał ubrania zgodnie z kluczem przyjętym na produkcji. Zadania wykonywane są na taśmie produkcyjnej w pozycji stojącej. Niezbędne jest przestrzeganie zasad BHP, noszenie maseczek ochronnych oraz rękawic.

Oczekiwania:

  • duża dokładność
  • przykładanie się do wykonywanych prac
  • zaangażowanie
  • szybkie tempo
  • zręczność
  • brak jakichkolwiek problemów zdrowotnych

Uwaga! Oferta nie rekomendowana dla alergików, ze względu na alergenne środowisko pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla par
  • wspólne zamieszkanie w 2 osobowym pokoju wynajętego mieszkania – 3 pokojowe, duże mieszkanie z kuchnią połączoną z salonem oraz dwoma łazienkami
  • ubezpieczenie
  • odprowadzanie składek
  • transport wewnętrzny
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: SO/05/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 803554abd6c73efd

3 komentarze na “Dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka Chemnitz dla par sortowanie odzieży”

  1. ANDRZEJ I ANNA na 8 maja 2015 @ 10:41

    Witam mamy 22 i 18 lat jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy jako para Kontakt : 782681482

  2. MARIOLA - MARZXENA na 14 maja 2015 @ 11:33

    jestesmy zainteresowane praca prosze o
    kontakt ;
    729651130

  3. Wojtek i Żaneta na 1 czerwca 2015 @ 21:14

    Witam,chcielibyśmy podjąć pracę gdzieś razem. nie boimy sie pracy fizycznej. nr 505-591-774 nr niemiecki 015143616796