€ od 11,05 euro brutto/h

Budownictwo praca w Niemczech bez znajomości języka murarz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 27 lipca 2014 23:01

Zatrudnimy budowlańca do pracy w Niemczech na budowie. Oferta z Monachium na stanowisku murarz w budownictwie bez znajomości języka niemieckiego. Wymagane minimum 3 letnie doświadczenie.

Stanowisko: Murarz

Lokalizacja: Monachium

Zarobki: podczas okresu próbnego-11,05 euro brutto/h, później może wzrosnąć nawet do 13,40 euro brutto/h.

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za samodzielną pracę na budowie w Niemczech. Do zadań należeć będzie sprawne czytanie planów, stawianie ścian oraz fundamentów.
  • Inne prace zlecone przez przełożonego.

Oczekujemy:

  • 3 lata doświadczenia w pracy murarza poparte świadectwami pracy oraz referencjami
  • bardzo dobry stan zdrowia oraz kondycja fizyczna
  • warunek obowiązkowy: bycie przez ostatnie 30 dni ubezpieczonym w ZUS lub KRUS albo osoby zarejestrowane jako bezrobotne

Oferujemy:

  • legalne niemieckie warunki
  • umowa o pracę
  • dobre zarobki
  • zorganizowane zakwaterowanie płatne
  • od wynagrodzenia odciągnięte będzie 190 euro miesięcznie za zakwaterowanie, pranie pościeli oraz transport pomiędzy pracą a miejscem zakwaterowania
  • świadczenia niemieckie- np: kindergeld

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać na podany poniżej adres:

  • cv@work-people.eu

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/murarz-praca-w-niemczech-2438118.html

ID ogłoszenia: 17453d194b6999a6