€ 9,50 euro brutto/h

Budownictwo oferta pracy w Niemczech dla montera płyt karton-gips Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 15 lipca 2014 23:33

Firma budowlana poszukuje pracowników budowlanych. Ogłoszenie pracy w Niemczech w Kolonii przy dociepleniach i montowaniu regipsów w kontenerach mieszkalnych.

Stanowisko: Monter regipsów

Lokalizacja: Kolonia

Zarobki: 9,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Do zadań należeć będą różne prace budowlane- wykończeniowe przy kontenerach mieszkalnych
  • Pracownik będzie odpowiedzialny w montowanie regipsów, malowanie, szpachlowanie, szlifowanie.
  • Do zadań należeć będzie praca przy dociepleniach kontenerów, sprzątanie oraz czasem zawieszanie oświetlenia.

Wymagania:

  • wymagane doświadczenie w pracy z podobnymi obowiązkami
  • brak nałogów
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • dodatkowym atutem będzie możliwość przyjechania własnym samochodem do pracy w Niemczech

Oferta:

  • dofinansowanie do zakwaterowania
  • praca po 8 do 10 godzin dziennie
  • zapewniony płatny urlop
  • dobre zarobki
  • wyjazd na podstawie transgranicznego delegowania
  • wsparcie koordynatora

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 91953c4fe7c412ca