€ od 1800 do 2200 euro netto/mc

Budownictwo Niemcy praca dla pracowników budowlanych Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2014 22:19

Firma budowlana poszukuje pracowników budowlanych na stanowiska: dekarz, tynkarz, dociepleniowiec, pomocnik. Oferta pracy w Niemczech w Monachium dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik budowlany- pracodawca poszukuje specjalistów na stanowiska: dekarz, tynkarz, pracownik do ociepleń, tynkarz, pomocnik

Numer referencyjny: BT-226-S

Lokalizacja: Monachium oraz Bamberg

Zarobki: stawka od 1800 do 2200 euro netto/mc

Obowiązki:

  • Zadania remontowo wykończeniowe
  • Do zadań należeć będą prace zgodne z obejmowanym stanowiskiem
  • Pracownik może być odpowiedzialny za murowanie, szpachlowanie, stawianie ścianek z karton gipsu, tynkowanie i inne zadania zgodnie ze swoją specjalizacją.
  • Pomocnik będzie miał za zadanie pomagać fachowcom-przygotowywać

Oczekiwania:

  • 4 letnie doświadczenie w swojej specjalizacji
  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku niemieckim
  • gotowość przyjazdu do pracy w Niemczech własnym samochodem
  • obowiązkowość, pracowitość
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawy umowy o pracę
  • umowa podpisana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • terminowe wypłacanie pensji
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zapewnione bezpłatne zakwaterowanie
  • zaliczki możliwe są do pobierania po 7 lub 14 dniach pracy

Aplikacja:
Osoby które spełniają powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV w języku polskim i niemieckim jak również certyfikatów na adres:

  • bmz.agencja@onet.eu

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22g9cc/

ID ogłoszenia: 56953e778cd27a1d

1 odpowiedź na “Budownictwo Niemcy praca dla pracowników budowlanych Monachium”

  1. Witam polecam sie jako pracownik budowlany z piecioletnia praca w niemczech jako Kranista -pracownik budowlany posiadam samochod i mozliwosc wyjazdu od zaraz z aktualna Gewerba Jan Koszkul kontakt +48606928818