€ 10 netto/h + dieta

Budownictwo – Niemcy praca dla malarza budowlanego (Regensburg)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Regensburg
  • Opublikowany: 20 marca 2013 02:10

Szukasz oferty pracy w Niemczech w budownictwie jako malarz budowlany? Agencja pracy poszukuje pracowników do pracy na budowie w charakterze malarza budowlanego. Ogłoszenie adresowane do osób z doświadczeniem zawodowym oraz znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: malarz – pracownik budowlany

Opis stanowiska:
Pracownik będzie odpowiedzialny za malowanie wnętrz oraz zewnętrznych ścian budynków. Ponadto zadaniem pracownika będzie montaż płyt (ścian) gipsowo-kartonowych oraz ich izolacja.

Praca od kwietnia 2013 dla dwóch osób.

Wymagania:
– wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe
– dobra znajomość j. niemieckiego

Oferujemy:
– konkurencyjne warunki pracy
– pracę w przyjaznej atmosferze

Kandydatury w j. niemieckim proszę wysyłać na adres mailowy polska@europeanstaffing.eu wraz z dopiskiem „Maler-Trockenbauarbeiter Regensburg Deutschland, Stefan Lagae”.

ID ogłoszenia: 259514916728db28

1 odpowiedź na “Budownictwo – Niemcy praca dla malarza budowlanego (Regensburg)”

  1. WIR SUCHEN ARBEIT 48797596 149