€ 12.00

Budownictwo malarz budowlany lub pomocnik do pracy w Niemczech (Stuttgart)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2013 01:31

Agencja zatrudnienia za granicą dla klienta ze Stuttgart’u poszukuje osób do pracy w Niemczech w budownictwie na stanowisko malarza budowlanego lub pomocnika malarza.

Stanowisko: Malarz lub pomocnik malarza
Miejsce pracy: Stuttgart

Jako Malarza rozumie się: osobę posiadającą dyplom czeladniczy w zawodzie malarz i proponujemy takiej osobie zarobki w wysokości od 12 Euro brutto na godzinę, plus dieta od 4 do 5 Euro netto na godzinę.

Jako pomocnika malarza rozumie się: osobę posiadającą doświadczenie w zawodzie nie potwierdzone dyplomem czeladniczym, takiej osobie proponujemy zarobki 10,22 Euro brutto na godzinę plus od 4 do 6 Euro netto na godzinę diety.

Wymagania:

  • Dokumenty poświadczające wykształcenie, bądź doświadczenie w zawodzie Malarz – dodatkowy atut
  • Dla pracowników z dyplomem czeladniczym i mistrzowskim proponowane są wyższe stawki.
  • Znajomość języka niemieckiego – na poziomie komunikatywnym – rozumienie i odpowiadanie na pytana zadane przez konsultantkę – b.ważne!
  • CV tylko w języku niemieckim – inne nie będą brane pod uwagę
  • referencje czy świadectwa pracy! – dodatkowy atut – nie są wymagane.

Zakres obowiązków/Wymagane umiejętności z jednego z zakresów:

  • Malowanie fasad i wnętrz budynków/ pomieszczeń
  • Lakierowanie okien i drzwi
  • Tapetowanie
  • Zacieranie i Szpachlowanie

Oferujemy:
• Zatrudnienie na niemieckich warunkach – umowa o pracę w języku polskim i niemieckim przesłana przed wyjazdem.
• Wynagrodzenie według stawki BZA-DGB
• Organizacja zakwaterowania – cena za noc od 10 – 20 Euro – jeżeli koszty zostaną przekroczone firma wyrównuje je w swoim zakresie!
• Możliwość pobrania zaliczki w wysokości 150 Euro po przepracowaniu dwóch pierwszych tygodni.

Kandydatów potrafiących odnaleźć się w podanych branżach/zakresach prac prosimy o skompletowanie dokumentów i przesłanie ich na adres mailowy: biuro@polwork.pl z dopiskiem ,, Malarz-Lakiernik”, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Firma PolWork-Service, posiadająca numer wpisu w ewidencji agencji zatrudnienia 7879

ID ogłoszenia: 784517eaed723336

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez polworkservice

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez polworkservice »