€ 10,000.00

Budownictwo dam pracę w Niemczech dla Hydraulików przy montażu instalacji, Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 21 lutego 2018 23:07

W rejonie Frankfurtu nad Menem do podjęcia pilna praca w Niemczech w budownictwie na stanowisku hydraulika. Zatrudnienie przy montażu instalacji wodno-grzewczych w obiektach mieszkalnych.

Praca dla Hydraulików na terenie Niemiec

Mozliwe wyjazdy grupowe

Zakres obowiązków:
-montaż instalacji wodno-grzewczych w obiektach mieszkaniowych

Oferujemy:
– 11€ brutto/h + do 60 € diety dziennie, dodatki, nadgodziny
– niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony, ubezpieczenie
– pomoc polskojęzycznego koordynatora
– organizacja zakwaterowania na terenie Niemiec

Wymagania:
– doświadczenie w zawodzie
– podstawowa znajomość języka niemieckiego
– mile widziane prawo jazdy oray własny samochód

Tel. +49 6401 80698 59
Tel. kom +49 172 826 93 42
Email: m.mieczkowska@sky-personal.de

ID ogłoszenia: 8155a8d3daf49645

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez MonikaMieczkowska

Ostatnie przedmioty dodane przez MonikaMieczkowska »