€ 0

Budowlanka – Betoniarz (Prefabrykacja) – praca Niemcy od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 19 stycznia 2014 17:26

Poszukiwany od zaraz pracownik budowlany do pracy w Niemczech na stanowisko betoniarz przy prefabrykacji. Zatrudnienie od stycznia / lutego 2014 z komunikatywnym językiem niemieckim.

Holbern – jesteśmy międzynarodową firmą doradztwa personalnego. Posiadamy biura w Polsce, Niemczech, Słowacji oraz Norwegii. Realizujemy ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy.
Dla naszego klienta, wiodącej firmy z branży budowlanej poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:
Betoniarz

Opis stanowiska
– Budowa szalunków wg. rysunku technicznego
– Betonowanie
– Wygładzanie betonu

Wymagania
– komunikatywna znajomość j. niemieckiego
– umiejętność czytania rysunku technicznego
– wieloletnie doświadczenie w pracy na ww. stanowisku
– mile widziane osoby z mniejszym doświadczeniem, ale wykształceniem w zawodzie cieśli/ betoniarza/ zbrojarza

Oferujemy
– atrakcyjne wynagrodzenie
– pracę od stycznia/ lutego
– umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
– niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
– zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu
– opieka polskiego konsultanta
– możliwość podjęcia pracy od zaraz
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres bau@holbern.pl wpisując w tytule B/BP/01/2014

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Holbern Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

*Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Więcej ofert pracy na www.holbern.de
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

ID ogłoszenia: 72152d90b73c7f37