€ 12,50 euro brutto/h

Bremen oferta pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu terminala na lotnisku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 1 stycznia 2017 23:05

Ogłoszenie dobrze płatnej, fizycznej pracy w Niemczech od zaraz. Poszukujemy osób do zatrudnienia na lotnisku w Bremen przy sprzątaniu terminala z podstawową znajomością języka.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 12,50 euro brutto za godzinę plus dieta dzienna w wysokości 25 euro netto

Opis stanowiska:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie sprzątanie terminala lotniczego przez 8 godzin dziennie
  • obowiązkiem będzie: opróżnianie koszy, odkurzanie, mycie podłóg, sprzątanie toalet i dokładanie środków do higieny, itd.

Wymagania:

  • dobre zorganizowanie
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • poświadczone doświadczenie w sprzątaniu
  • rekomendacje z poprzednich miejsc pracy
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • motywacja i chęć do pracy

Oferujemy:

  • konkurencyjną stawkę godzinową oraz dietę
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania
  • rozwój zawodowy
  • pomoc konsultanta na miejscu

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenie zawierające CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Od zaraz dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu terminala lotniska, Bremen

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-sprzatanie-terminala-na-lotnisku-bremen/

ID ogłoszenia: 32458657ba89ada2