€ 9 euro brutto na godzinę

Bremen dam pracę w Niemczech dla par bez znajomości języka na magazynie z obuwiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 1 września 2015 02:37

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla par na magazynie z obuwiem od zaraz. Zatrudnienie w Bremen bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Miejsce zatrudnienia: Bremen

Zarobki: 9 euro brutto za godzinę pracy

Ogłoszenie skierowane jest dla par!

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wszelkie prace na magazynie z obuwiem.
  • Pracownik zbiera zamówienia złożone drogą elektroniczną oraz układa towar na paletach.
  • Zadaniem będzie również pakowanie i przygotowywanie zamówień do wysyłki.

Wymagania:

  • dynamiczne tempo pracy
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • wysoka sprawność fizyczna
  • kreatywność
  • zorganizowanie, odpowiedzialność, efektywność
  • znajomość liczebników niemieckich
  • szybkość w przyswajaniu nowej wiedzy

Oferujemy:

  • pracę w Niemczech od zaraz dla par
  • możliwość zorganizowania odpłatnego zamieszkania dla par
  • system zmianowy – pracodawca nie zapewnia dla par pracy na tych samych zmianach

Aplikacja:
Prosimy o kontakt za pomocą poczty elektronicznej na adres:

  • polnische-arbeiter@clerk.com z dopiskiem: „Praca na magazynie z obuwiem, Berlin”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-dla-par-na-magazynie-z-obuwiem-bez-jezyka-od-zaraz-bremen/

ID ogłoszenia: 64955e490d56b13f

1 odpowiedź na “Bremen dam pracę w Niemczech dla par bez znajomości języka na magazynie z obuwiem”

  1. Witam, wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Mam 22, mój partner 25 lat, mamy doświadczenie w pracach magazynowych, przy zbieraniu zamówień,itd wysłałam już do Państwa wiadomość z CV. Jesteśmy młodymi, energicznymi ale i odpowiedzialnymi osobami, którym zależy na pracy. Obydwoje znamy j. niemiecki, mój partner w stopniu komunikatywnym, ja w bardzo dobrym. Kontakt 725 798 749,
    Iza i Marcin