€ 16,50 brutto/h

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 26 maja 2021 19:32

Zatrudnienie w Monachium bez znajomości języka przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie od zaraz dla sprzątaczek. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Monachium.

Wynagrodzenie: 16,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym, gdzie zadaniem będzie sprzątanie domów oraz prywatnych apartamentów;
  • wykonywanie zleceń regularnych oraz jednorazowych;
  • praca wykonywana w zespole z wykorzystaniem profesjonalnej chemii oraz sprzętów;
  • do zadań będzie należało odkurzanie, ścierania kurzu, mycie łazienek itp.

Wymagania:

  • brak uzależnień;
  • energiczność;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • mile widziane zgłoszenia od osób, które mają prawo jazdy oraz własny samochód;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • samodzielność;
  • solidność.

Oferujemy:

  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • elastyczne godziny pracy;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • zatrudnienie na czas określony z opcją podjęcia stałej pracy;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • logowaną odzież.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: arbeitbeiuns@fastmail.de wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz referencyjnym sm/e/05/21

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-sprzatanie-domow-i-mieszkan-monachium/

ID ogłoszenia: 34560a7f0fd0b8eb