€ od 13,00 brutto/h

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz na magazynie zabawek Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Poczdam
  • Opublikowany: 14 września 2021 21:15

Z darmowym zakwaterowaniem do podjęcia od zaraz praca w Niemczech dla magazynierów. Zatrudnienie w Poczdamie na magazynie hurtowni zabawek bez znajomości języka.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Poczdam.

Wynagrodzenie: od 13,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie codziennych obowiązków na magazynie hurtowni zabawek;
  • zadania będą zlecane na bieżąco na podstawie aktualnego planu dnia;
  • pracownik może zajmować się zbieraniem zamówień, rozładowywaniem dostaw, rozliczaniem zwrotów, pakowaniem towarów oraz współpracą z innymi działami itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • dokładność;
  • atutem będzie doświadczenie na magazynie;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • zdyscyplinowanie;
  • punktualność;
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • szkolenie pracownicze;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • dostęp do świadczeń.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

arbeiteinstellen2021@fastmail.de z podaniem tytułu: Hurtownia zabawek | Poczdam 2021

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-z-zabawkami-bez-jezyka-poczdam/

ID ogłoszenia: 281612e39d725ed8