€ 1950/mc brutto

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz dla par produkcja czekolady Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 13 grudnia 2018 22:47

Aktualna propozycja pracy w Niemczech dla par od zaraz na produkcji czekolady. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka – start planowany jest z początkiem 2019 roku. Zachęcamy do wysyłania aplikacji!

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 1950 euro brutto miesięcznie.

Wolne miejsca: 3.

Nr. ref.: pcz/a/01/19.

Zakres obowiązków:

  • dostarczanie półproduktów na taśmę;
  • kontrolowanie jakości;
  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • utrzymywanie porządku na stanowisku;
  • bieżące zadania zlecane przez przełożonego.

Wymagania:

  • chęć do pracy na zmiany;
  • dokładne wypełnianie zadań;
  • zaangażowanie w obowiązki;
  • motywacja do pracy;
  • aktualna książeczka sanepidu;
  • dyspozycyjność od stycznia 2019.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • terminowe wypłaty;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • gratis raz w miesiącu w postaci wyrobów;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia po pozytywnym przejściu okresu próbnego.

Rekrutacja:
CV ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać pod adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com

Odpowiemy wyłącznie na wybrane aplikacje.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-czekolad-2019-berlin/

ID ogłoszenia: 1965c12da0f8d6b9