do ustalenia €

Bez znajomości języka praca w Niemczech na magazynie z odzieżą Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Lista: 1 czerwca 2015 01:07

Oferujemy pracę w Niemczech na magazynie odzieżowym przy zbieraniu zamówień i pakowaniu. Zatrudnienie w Kolonii dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Pracownik będzie miał za zadanie zbierać towary zgodnie z zamówieniem złożonym drogą elektroniczną.
  • Osoba zatrudniona kompletuje towary i przygotowuje do wysyłki.
  • Inne zadania związane z pracą na magazynie mogą zostać zlecone.

Wymagania:

  • doskonała umiejętność zorganizowania czasu pracy
  • możliwość do wykonywania pracy fizycznej
  • duża dokładność, nie mylenie zamówień i towarów
  • skrupulatność
  • pracowitość
  • zdolność do pracy w zespole
  • bezkonfliktowość
  • miła aparycja
  • możliwość wykonywania zadań fizycznych

Oferta:

  • zatrudnienie w firmie z ustabilizowaną pozycją na rynku
  • praca na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • wprowadzenie w obowiązki i pełne szkolenie
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna
  • pracownik może skorzystać z płatnej opcji zamieszkania w cenie 150 euro miesięcznie

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:
neuearbeit[at]berlin.com z dopiskiem: „Praca na magazynie odzieżowym, Imię i nazwisko″

źródło:

ID Ogłoszenia: 123556ba215c7fbc