€ do ustalenia

Bez znajomości języka praca w Niemczech na budowie od zaraz remonty Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 25 marca 2017 01:33

Chętnie zatrudnimy od zaraz pracowników budowlanych bez znajomości języka w Düsseldorfie. Oferta pracy w Niemczech na budowie przy remontach oraz wykończeniach pomieszczeń.

Stanowisko: pracownik ogólnobudowlany

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca budowlańca będzie polegała na wykonywaniu zadań ogólnobudowlanych przy remontach i wykończeniach wnętrz
  • do obowiązków pracownika będzie należało m.in. szpachlowanie, kładzenie gładzi, malowanie ścian, układanie płytek oraz fugowanie
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się także regipsami – montażem ścianek działowych i sufitów podwieszanych

Wymagania:

  • dokładne i staranne wykonywanie obowiązków
  • posiadanie kilkuletniego doświadczenia w zawodzie
  • własna działalność gospodarcza
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • praktyczna znajomość technik budowlanych oraz obsługi narzędzi

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz
  • służbowe auto do dyspozycji
  • narzędzia i materiały niezbędne do wykonywania zadań
  • zakwaterowanie

Aplikacja:

Kandydatów zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

660 229 420

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-budowie-bez-jezyka-remonty-i-wykonczenia-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 32158d2dfbc79194