€ 14,00 - 16,00 netto/h

Bez znajomości języka praca w Niemczech na budowie od zaraz przy regipsach Benneckenstein

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Benneckenstein
  • Opublikowany: 21 września 2022 20:08

Do podjęcia aktualna od zaraz praca w Niemczech na budowie. Zatrudnienie w Benneckenstein przy regipsach bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe będzie zapewniał pracodawca.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Benneckenstein.

Wynagrodzenie: 14 – 16 € netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie płyt G/K na ścianach i sufitach;
  • praca przy regipsach, szpachlowaniu;
  • wykonywanie prac porządkowych.

Wymagania:

  • własny samochód na wyjazd;
  • przynajmniej 3 lata doświadczenia w zawodzie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wypłatę na czas;
  • możliwość wzięcia zaliczki w pierwszym miesiącu do 900 €;
  • ubezpieczenie;
  • możliwość zarejestrowania się w ZUS-ie;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • urlop i możliwość zjeżdżania do Polski;
  • możliwość wypracowania nadgodzin;
  • opcję podwyżki dla najlepszych pracowników;
  • 220 € premii za polecenie pracownika;
  • pomoc koordynatora;
  • legalne zatrudnienie;
  • bonus za stałą współpracę – 150 € na tygodniowy urlop.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 790 335 199 albo prosimy wysyłać aplikacje na adres e-mail: rekrutacja@inserv.com.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/przy-regipsach-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-budowie-od-zaraz-benneckenstein/

ID ogłoszenia: 591632b53ff1e901