€ do uzgodnienia

Bez znajomości języka praca w Niemczech dla kierowcy kat.B-dostawca Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 2 lutego 2015 13:50

Oferujemy pracę w Niemczech od zaraz dla kierowców kat.B przy rozwożeniu zamówień. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka w sklepie ze sprzedażą on-line.

Stanowisko: Kierowca kat.B – dostawca

Miejsce pracy: Berlin

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie generował sobie listę zamówień, zbierał towary według niej i pakował je.
  • Obowiązkiem będzie załadunek zamówień na samochód i rozwiezienie do klientów zgodnie ze złożonym zamówieniem.

Oczekiwania:

  • posiadanie prawa jazdy kat.B przynajmniej przez 5 lat
  • umiejętność dobrego prowadzenia samochodów
  • chęć podjęcia stałej pracy za granicą
  • umiejętność obsługiwania komputera
  • otwartość, komunikatywność
  • punktualność, kultura osobista
  • duża samodzielność

Oferujemy:

  • zapewniony bezpłatny kurs języka niemieckiego na miejscu
  • wysokie stawki – podstawowe wynagrodzenie plus dodatki za każdy kurs
  • wsparcie we wszelkich sprawach – również administracyjno urzędowych
  • przed podjęciem pracy zorganizowane jest 3 dniowe szkolenie wprowadzające
  • możemy pomóc w znalezieniu zamieszkania

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem: „Rozwożenie zakupów, Berlin”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-kierowca-kat-b-dostawca-zamowien-bez-znajomosci-jezyka-belin/

ID ogłoszenia: 79654cf6938d32b6

7 komentarzy na “Bez znajomości języka praca w Niemczech dla kierowcy kat.B-dostawca Berlin”

  1. Rozwozenie zakupow,Berlin

    Jestem zainteresowany wasza oferta .

    Koncze w tym roku 27l. od ponad 7 lat posiadam prawo jazdy , mieszakam
    takze w berlinie znajomosc J.niemieckiego niestety bardzo slaba .

    Jestem osoba pracowita sumiena i mozna na mnie polegac.

    Uprzejmnie prosze o odpowiec czy ogloszenie nadal akutalne pod mailem smigol11@onet .pl
    lub numer telefonu 015212876599.

    Mateusz.F.

  2. jestem zainteresowany pracą .prawojazdy BC doświadczenie w prowadzeniu samochodu udokumętowane świadectwami pracy.proszę o kontakt +48 667450710 .po pozytywnym rozpatrzeniu mojej kandydatury będę potrzebował pomocy w znalezieniu mieszkania.dziękuje i pozdrawiam

  3. Witam
    Jestem zainteresowany pracą.
    533-300-866
    Pozdrawiam

  4. Jestem zainteresowany Waszą oferta pracy jestem odpowiedzialny,pracowity,zdyscyplinowany,prawo jazdy kat.B….mam 26 lat….bardzo dobrze prowadzę auto,znam język angielski.pozdrawiam.

  5. passo1984 na 9 lutego 2015 @ 18:52

    WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY PRACOM POSIADAM PRAWO JAZDY B DOBRA KORDYNACJA W TERENIE SUMIENNY PRACOWITY

  6. Witam , Mam na imię Piotr mam 31 lat doświadczenie jako kierowca spore od 15lat mam prawo jazdy. Pracowałem kiedyś jako kierowca w Angli.Proszę o kontakt 789240977

  7. Bez znajomości języka praca w Niemczech dla kierowcy z kat. B -dostawca Berlin na 21 marca 2015 @ 22:10

    Witam, Mam na imię Janusz posiadam prawo jazdy od 26 lat jestem zainteresowany oferą pracy o ile jest jeszcze aktualna