€ 10 euro/h brutto

Bez znajomości języka praca Niemcy na produkcji lasagne od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 12 marca 2016 19:32

Od zaraz zatrudnimy Polaków do pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Oferta ze Stuttgartu na produkcji lasagne. Zakwaterowanie na miejscu będzie zapewnione (płatne).

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: 10 euro/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: produkcjadangotowych03/16

Zadania:
– pracownik wykonuje wszystkie czynności zgodnie z normami firmowymi
– przygotowanie sosu do lasagne
– pakowanie gotowych wyrobów do plastikowych opakowań
– ważenie produktów
– etykietowanie potraw

Wymagania:
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– znajomość zasad BHP
– umiejętność wykonywania kilku zadań jednocześnie
– szybkość uczenia się/zapamiętywania
– możliwość szybkiego wyjazdu do Niemiec
– doświadczenie w produkcji spożywczej będzie mile widziane
– chętnie zatrudnimy również osoby z wykształceniem gastronomicznym
– szybkość, zwinność, odpowiedzialność, punktualność

Oferujemy:
– miejsce do spania na czas trwania umowy w cenie 250 euro płatne co miesiąc
– zapewniamy strój do pracy
– odzież ochronną typu: rękawiczki, czepki czy fartuszki
– pomagamy prawidłowo wypełnić dokumenty urzędowe
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– możliwość odprowadzania składek
– osoby zainteresowane mogą uzyskać Kindergeld

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na maila: ganztagsberuf2016@eclipso.de z tematem: produkcjadangotowych03/16

Źródło:

ID ogłoszenia: 50156e3ebcf183ca

3 komentarze na “Bez znajomości języka praca Niemcy na produkcji lasagne od zaraz Stuttgart”

  1. Praca fizyczna. na 13 marca 2016 @ 14:17

    Witam.
    Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy.
    Poz.

  2. WITAM 35 LAT GOTOWY DO WYJAZDU TEL 48782001350

  3. Marek i Marzena na 22 marca 2016 @ 15:07

    Witam jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Jesteśmy gotowi by wyjechać od zaraz.