€ 1300 EUR netto

Bez znajomości języka praca Niemcy w restauracji od zaraz pomoc kuchenna, Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 29 listopada 2018 20:06

Restauracja z Monachium od zaraz zatrudni pomoc kuchenną. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym oraz wysokimi zarobkami.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Monachium.

Start: od zaraz.

Pensja miesięczna: 1300 EUR miesięcznie netto.

Zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie składników – krojenie, mycie, obieranie itp.;
  • utrzymywanie porządku na stanowisku;
  • zmywanie naczyń.

Wymagania:

  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • motywacja do pracy;
  • aktualna książeczka sanepidu;
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego;
  • pracowitość;
  • mile widziane doświadczenie przy podobnych pracach.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie zawsze wypłacane terminowo;
  • możliwość pobierania zaliczek raz w tygodniu;
  • darmowe zakwaterowanie w pokoju hotelowym i wyżywienie;
  • stałe zatrudnienie w Niemczech;
  • pomoc w pierwszych dniach, rzetelne wdrożenie w obowiązki.

Aplikacje:
CV oraz LM prosimy wysyłać pod adres:

arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w temacie: „Pomoc kuchenna, Monachium od grudnia 2018”.

Odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas aplikacje.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-dla-pomocy-kuchennej-w-monachium/

ID ogłoszenia: 7225bffdf5f4ead4