€ do ustalenia

Bez znajomości języka praca Niemcy w Kolonii od zaraz produkcja dań gotowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2015 23:57

Producent żywności mrożonej paczkowanej poszukuje pracowników na produkcję. Oferta pracy w Niemczech od zaraz w Kolonii dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji spożywczej

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Termin: od zaraz

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik zatrudniony będzie w fabryce na produkcji dań i mieszanek mrożonych takich jak: pyzy, knedle, dania z kurczaka, rybne, mieszkanki warzyw na patelnie oraz do zup i inne.
  • Zadaniem pracownika będzie kontrola jakości półproduktów, sortowanie warzyw oraz po przejściu odpowiedniego szkolenia obsługa maszyn.
  • Inne prace produkcyjne mogą zostać zlecone.

Oczekiwania:

  • obowiązkowość, dokładność, spostrzegawczość
  • przestrzeganie zasad obowiązujących w zakładzie pracy oraz BHP
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • umiejętność pracy w grupie
  • punktualność
  • zaświadczenie o niekaralności wydane w przeciągu ostatnich 30 dni

Oferta:

  • pierwsza umowa na 1 miesiąc, kolejna na 3, a następna na stałe
  • zapewnione miejsce zamieszkania
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • wsparcie opiekuna polskiego pochodzenia
  • odprowadzone składki oraz opłacone ubezpieczenie
  • wysokie stawki godzinowe

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z dopiskiem: Produkcjadangotowych/05/15 na poniżej podany adres kontaktowy:

  • dringende@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/produkcja-dan-gotowych-niemcy-praca-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 668553cf2d9eba13

3 komentarze na “Bez znajomości języka praca Niemcy w Kolonii od zaraz produkcja dań gotowych”

  1. witam jestem zainteresowany panstwa oferta pracy szukam pilnie pracy mam 30 lat jestem osoba pracowitą zadnej pracy sie nie boje mogie wyjechac od zaraz na długi okres czasu.

  2. Szukam pracy od zaraz na 30 kwietnia 2015 @ 08:15

    Jestem w Niemczech poszukuje bardzo pilnie pracy od zaraz mam uprawnienia na wózki widłowe, potrafie obsługiwać maszyny, komunikatywny, żetelnie wykonuje polecenia brygadzisty , sumienny, dyspozycyjność
    Proszę bardzo o pozytywne rozpatszenie mojego wniosku BARDZO MI NA TYM ZALEŻY

  3. Marek .Cybula na 30 kwietnia 2015 @ 10:08

    Bardzo mnie iteresuje wasza oferta Pracy i chcialbym z wami współópracowac ..pracowałem juz w niemczech i jestem gotów na długi wyjazd o to mó numer tel792339649.. Produkcja dań gotowych/05/15.