€ 2000-2500 brutto

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz na produkcji pizzy mrożonej Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2019 21:23

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Niemczech na produkcji pizzy mrożonej bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Hamburga dla Polaków z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2000 – 2500 Eur brutto mc w zależności od doświadczenia i znajomości języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca produkcyjna na produkcji dań kuchni włoskiej, czyli pizzy i makaronów;
  • pracownik będzie przygotowywał ciasto, obsługiwanie maszyn produkcyjnych, kontrolowanie jakości, a także pilnowanie porządku itp.

Wymagania:

  • sumienność;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • optymizm;
  • solidne wykonywanie swoich zadań;
  • punktualność;
  • chęć pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zakwaterowanie w cenie 200 Eur mc;
  • szkolenie pracownicze;
  • legalne zatrudnienie;
  • stałą pracę dla najlepszych.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. prod/a8/09/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-zaraz-na-produkcji-pizzy-mrozonej-bez-znajomosci-jezyka-hamburg-2019/

ID ogłoszenia: 8555d5aeb7e4c255