€ 12-14 euro/h brutto

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz na produkcji czekolady Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 31 lipca 2017 21:50

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz chętnie zatrudnimy w fabryce z Kolonii na produkcji wyrobów czekoladowych przy obsłudze maszyn.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 12 do 14 euro za godzinę brutto w zależności od doświadczenia, kwalifikacji i poziomu znajomości języka

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na kontroli procesów produkcyjnych
  • zadaniem pracownika będzie obsługa, czyszczenie oraz konserwacja maszyn do produkcji
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

  • dokładne i staranne wykonywanie obowiązków
  • szybkie uczenie się
  • dużą zaletą będzie doświadczenie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • samodzielność i zaradność
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • zamieszkanie płatne, 200 euro miesięcznie za pokój w hotelu lub samodzielna kawalerka w cenie 350 euro plus media
  • zatrudnienie na zmiany
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych
  • pracę z 3-miesięcznym okresem próbnym oraz możliwością przedłużenia współpracy
  • dodatkowo płatna praca w nocy, dni wolne oraz weekendy

Aplikacja:

Zgłoszenia z tytułem „Produkcja czekolady, Kolonia” należy wysyłać na adres:

Stellenanzeige@contractor.net

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-czekolady-kolonia/

ID ogłoszenia: 329597f7015d7f9e