€ 11,50 brutto/h

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz jako pomoc kuchenna w restauracji Bonn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bonn
  • Opublikowany: 16 października 2019 19:43

Pracodawca z Bonn szuka od zaraz chętnych do pracy w Niemczech, jako pomoc kuchenna. Zatrudnienie w restauracji bez języka z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Bonn.

Wynagrodzenie: 11,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wspieranie zadań przy przygotowywaniu dań z karty, a także do szwedzkiego stołu;
  • obsługiwanie urządzeń kuchennych, pracownia na zmywaku, dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz samodzielne przygotowywanie składników do dalszego przetwarzania.

Wymagania:

  • elastyczność godzinowa i pod kątem obowiązków;
  • samodzielność;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • zdyscyplinowanie, uczciwość.

Oferujemy:

  • pomoc polskojęzycznego koordynatora;
  • umowę niemiecką na 3 mc z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • bezpłatne wyżywienie;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • szkolenie pracownicze;
  • pomoc na miejscu.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w j. niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przekazywanie danych osobowych należy wysłać na adres: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Niemcy praca dla pomocy kuchennej, Bonn 10/19

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-jako-pomoc-kuchenna-w-bonn/

ID ogłoszenia: 2985da76d6dc2b4b