€ 11,84 EUR/h brutto + zakwaterowanie

Bez znajomości języka praca Niemcy w Berlinie od zaraz przy pakowaniu kawy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 2 października 2018 18:53

Damy zatrudnienie w Berlinie od zaraz przy pakowaniu kawy. Praca w Niemczech bez znajomości języka oraz doświadczenia na podobnym stanowisku. Zakwaterowanie jest bezpłatne. Oferowana długość umowy to 3 miesiące.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Berlin.

Zarobki: 11,84 EUR/h.

Początek: od zaraz.

Długość umowy: 3 miesiące.

Zakres obowiązków:

  • dostarczanie produktów do pakowania;
  • kompletowanie zestawów składających się z kubka i kawy;
  • utrzymywanie porządku;
  • składanie tekturowych pudełek;
  • foliowanie i etykietowanie.

Wymagania wobec kandydatów:

  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • sprawność fizyczna i zręczność;
  • mile widziane doświadczenie;
  • zaangażowanie w obowiązki;
  • uczciwość;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • przyjazne nastawienie i bezkonfliktowość.

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie na czas umowy;
  • pomoc w formalnościach;
  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące;
  • pełny etat z możliwością nadgodzin;
  • możliwość zdobycia doświadczenia;
  • szkolenie wprowadzające.

Aplikacje:
Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, prosimy wysyłać pod adres:

dringende-arbeit@europe.com

W tytule wiadomości należy podać: „Niemcy praca pakowanie kawy, Berlin październik_18”.

Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych do celów rekrutacji nie będą brane pod uwagę.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-kawy-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 7405bb392714b60f