€ 1890 brutto miesięcznie

Bez znajomości języka praca Niemcy na magazynie z obuwiem od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 10 lutego 2019 19:36

Zatrudnienie dla Polaków do pracy w Niemczech na magazynie obuwniczym w Lipsku. Ogłoszenie bez znajomości języka i aktualne od zaraz. Zapewnione zakwaterowanie odpłatnie na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 1890 Eur brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

 Zadania na stanowisku:

  • jest to praca w magazynie hurtowni z obuwiem;
  • obowiązkiem pracownika będzie zbieranie zamówień, a także pakowanie produktów;
  • rozładowywanie oraz załadowywanie towarów;
  • dbanie o czystość na swoim stanowisku pracy;
  • przeprowadzanie inwentaryzacji.

Wymagania:

  • samodzielność w wypełnianiu swoich obowiązków;
  • umiejętność pracowania w grupie;
  • punktualność;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • jeśli zajdzie taka konieczność, to gotowość do pracowania w nadgodzinach;
  • dużym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość języka;
  • chęć uczenia się i rozwoju.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • podnoszenie swoich kwalifikacji oraz zdobywanie doświadczenia;
  • premie za 100% frekwencję;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • wdrożenie w obowiązki;
  • pomoc w załatwieniu spraw urzędowych;
  • zapewnione zakwaterowanie w cenie 180 Eur od osoby.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres:

beschaftigung@munich.com wraz z podaniem numeru referencyjnego: „Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 002/2019”.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-z-obuwiem-od-zaraz-lipsk/

ID ogłoszenia: 4205c6075b3dbd79